1. HABERLERİ

  2. FORUM FASHiON WEEK BAŞLIYOR
FORUM FASHiON WEEK BAŞLIYOR

FORUM FASHiON WEEK BAŞLIYOR

Forum Gaziantep, Türkiye genelinde bu yıl 5.?si düzenlenen Forum Fashion Week etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.

A+A-

Forum Gaziantep, Türkiye genelinde bu yıl 5.’si düzenlenen Forum Fashion Week etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.


Forum Fashion Week, ünlülerin katıldığı defileler ve sohbetlere, 26-27-28 Eylül tarihlerinde indirimle dopdolu Alışveriş Günleri’ne ve sürpriz bir çekiliş kampanyasına sahne olacak.


Bu yıl beşinci kez düzenlenen Forum Fashion Week, Forum Gaziantep’te özel defileler, ünlü isimlerin katılacağı moda sohbetleri, sürpriz çekiliş kampanyası ve indirimlerle dopdolu alışveriş keyfiyle, 26-28 Eylül arasında moda fırtınası estirecek.


 


AYŞE HATUN ÖNAL İLE ‘ÇAK BİR SELAM’


 


Forum Fashion Week kapsamındaki ilk etkinlik, 27 Eylül Cumartesi günü saat 17.00’de gerçekleşecek Ayşe Hatun Önal mini konseri olacak. Podyumlardan sahnelere transfer olan ünlü şarkıcı, yaza damgasını vuran ‘Çak Bir Selam’ isimli şarkısının yanı sıra sevilen şarkılarını Forum Gaziantep ziyaretçileri için seslendirecek. Ayşe Hatun Önal, mini konserin ardından düzenlenecek imza gününde de sevenleriyle bir araya gelecek.


 


TÜLİN ŞAHİN, FORUM GAZİANTEP PODYUMUNDA


 


Forum Fashion Week etkinlikleri kapsamında Forum Gaziantep’te özel bir podyum kurulacak ve ünlü manken Tülin Şahin, Forum Gaziantep ziyaretçileri için özel bir defile sunacak. Forum Gaziantep ziyaretçilerinin ücretsiz olarak izleyeceği etkinlik, 28 Eylül 2014 Pazar günü saat 17.00’da gerçekleşecek. Saat 18:00’da ise Tülin Şahin sevenleriyle imza gününde buluşuyor.


 


FORUM FASHİON WEEK PARİS’E GÖTÜRÜYOR


 


Forum Gaziantep, Forum Fashion Week ile moda fırtınası estirirken, çekiliş kampanyasıyla bir şanslı çifte de Avrupa’nın moda başkenti Paris’e seyahat hediye edecek. 22 Eylül-12 Ekim tarihlerinde Forum Gaziantep’te toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapan tüm ziyaretçiler, çekiliş sonunda eşi ya da bir arkadaşıyla birlikte Paris’e seyahat fırsatı yakalayacak. Ayrıntılı bilgiyi http://forumgaziantep.com/etkinlikler/index/1/#1488 adresinden alabilirsiniz.


 


FORUM GAZİANTEP’TE BULUNAN MAĞAZALARDAN MUHTEŞEM FIRSATLAR


 


Forum Fashion Week kapsamında 26, 27 ve 28 Eylül tarihlerinde Forum Gaziantep’te bulunan mağazalar birbirinden özel indirimler, mağazalarda çeşitli ikramlar ve hediyelerle Forum Fashion Week haftasını Forum Gaziantep’te moda haftası keyfinizi aynı zamanda fırsata çevirmenizi sağlayacak. (Bülten)

Önceki ve Sonraki Haberler