1. HABERLERİ

  2. Yazıcık konutlarının açılışı yapıldı

Yazıcık konutlarının açılışı yapıldı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Şahinbey Belediyesi tarafından yaptırılan yazıcık konutlarının açılışını yaptı.

A+A-

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Şahinbey Belediyesi tarafından yaptırılan yazıcık konutlarının açılışını yaptı.
Bir dizi açılış ve toplantıya katılmak üzere Gaziantep'e gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Şahinbey Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Yazıcık konutlarının açılışını gerçekleştirdi. Açılış törenine Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin yanı sıra, Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti Gaziantep milletvekilleri Ahmet Uzer, Nejat Koçer, Mehmet Erdoğan, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci ve vatandaşlar katıldı.
Bakan Özhaseki 15 yıldan beri çok güzel işler yaptıklarını belirterek, “Doğru işler yapmaya başladık şehirlerin eli yüzü açığa çıkmaya başladı. Gaziantep'te 15 yıldan beri çok güzel işler oluyor. Belediye başkanının temel düsturu hizmettir. ‘İnsan odur ki bırakabile bir eser, eseri olmayanın yerinde yeller eser’. Allah bizlere güzel eserler yaptırmayı nasip etsin” dedi.
Yazıcık konutlarını açılış kurdelesini Bakan Özhaseki ve protokol üyeleri kestikten sonra örnek daire gezildi.

Önceki ve Sonraki Haberler