1. HABERLERİ

  2. GURURLA GiDERiM
GURURLA GiDERiM

GURURLA GiDERiM

Gaziantep FK?nın tecrübeli oyuncusu Oğuz Ceylan Trabzonspor maçını değerlendirdi. Çok iyi bir futbol ortaya koyarak 1 puanı aldıklarını ifade eden Ceylan milli takıma çağrılma durumu ile alakalıda konuşarak; ? Beni telefonla aradılar. Bakalım hayırlısı ve kısmet? dedi.

A+A-

Ben daha öncede söyledim, takım olarak çok iyi bir grafik çiziyoruz. Deplasmanda olsun, içerde olsun çok iyi bir performansımız var.. Bunu da Başakşehir karşısında da gösterdik, ilk golü biz bulabilseydik o maç daha farklı olabilirdi. Bunu Trabzonspor maçına yansıttık çok şükür.. Lidere karşı bir puan almak kolay değil.. İyi futbol sergilediğimizi düşünüyorum, inşallah kalan haftalarda da güzel futbol sergileyip puanlar alırız..” 

 

O HEDEFiN iÇiNDE MiLLi TAKIM VAR

 

Milli takımdan teklif gelmesiyle ilgili soruya heyecanlı bir şekilde cevap Oğuz Ceylan; “Tabii her futbolcunun olduğu gibi bizimde hayalimiz var. O hedefin içinde Milli takımda var. Olursa neden olmasın, olursa gururla, seve, seve giderim. Bana telefonda geldi zaten inşallah olursa neden olmasın gururla giderim. Hazır olma konusunda tabii her futbolcunun olduğu gibi bizimde eksiğimiz olabilir, eksiklerimizi gidermek için çalışıyoruz. Forma şansı geldiği sürece onu en iyi şekilde değerlendireceğimi düşünüyorum.”  dedi. 

 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler