1. HABERLERİ

  2. CHP'liler TEDAŞ arazisini sordu
CHP'liler TEDAŞ arazisini sordu

CHP'liler TEDAŞ arazisini sordu

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Meclis üyeleri ekim ayı dönem toplantısının 2. birleşiminde 50 gündem maddesini oyladı. CHP’li meclis üyeleri Beyhan Külekçi ve Yılmaz Kireç Şehitkamil İlçesi Özgürlük Mahallesi’nde bulunan TEDAŞ arazisi olarak bilinen taşınmazlarda son 10 yıl içerisinde plan değişikliği yapılıp yapılmadığını yazılı olarak sordu.

A+A-

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Meclis üyeleri ekim ayı dönem toplantısının 2. birleşiminde 50 gündem maddesini oyladı. CHP’li meclis üyeleri Beyhan Külekçi ve Yılmaz Kireç Şehitkamil İlçesi Özgürlük Mahallesi’nde bulunan TEDAŞ arazisi olarak bilinen taşınmazlarda son 10 yıl içerisinde plan değişikliği yapılıp yapılmadığını yazılı olarak sordu. 

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Osman Toprak başkanlığında Büyükşehir Meclis Salonu’nda yapılan toplantıda, vatanın birliği ve bütünlüğü için görevi başında şehit olan asker ve polislerin isimlerinin bazı mahalle ve sokaklara verilmesi kararı alındı.

ŞEHİTLERİN İSİMLERİ YAŞATILACAK

Bu kapsamda Şahinbey İlçesi Sarıbaşak Mahallesi 122005 nolu sokağa Şehit Ramazan Arı, Şahinbey İlçesi Akkent Mahallesi 134027 nolu sokağa Şehit Sezgin Sezgin, Şehitkamil İlçesi Karacaahmet Mahallesi 38030 nolu sokağa Şehit Ahmet Sinan Demircan, Şahinbey İlçesi Güneykent Mahallesi 102248 nolu sokağa Şehit Ekrem Kurtoğlu, Şehitkamil İlçesi Osmangazi Mahallesi 56014 nolu caddenin Şehit Diplomatlar Caddesi, Şehitkamil ilçesi Burak ve Belkıs Mahalleleri’nde bulunan 06033 ve 08029 nolu caddelerinin Ahmet Ziylan Bulvarı isminin verilmesi oy birliğiyle kararlaştırıldı.

10 YIL İÇERİSİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILDI MI? 

CHP’li meclis üyeleri Beyhan Külekçi ve Yılmaz Kireç Şehitkamil İlçesi Özgürlük Mahallesi’nde bulunan TEDAŞ arazisi olarak bilinen taşınmazlarda son 10 yıl içerisinde plan değişikliği yapılıp yapılmadığını yazılı olarak sordu.

HÜSEYİN AKÇAAY

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler