ÖMER YILDIRIM

ÖMER YILDIRIM

Yazarın Tüm Yazıları >

Antep

A+A-

Sevgili okurlarım bugünün işini yarına bırakmamalıyız çok değil bir yıl evvel kilise roketler düş- meye başladığında nasıl panik- lediğinizi gördüler göç hazırlıkları başlamıştı, nereye gidilecek ne- reye kaçacaktık söylemlerini du- yuyorduk. Ama şükür bu düşün- ceden, panikten çabuk sıyrıldık Zeytindalı Harekatı ile kendimize geldik.

Hudütlarımızı korumak için Af- rindeki Hainleri söküp atmak için yürüyen mehmetçiği dualarla uğurlayan milletimizin o güzel vatansever insanları yol boyu kurbanlar kesip yemeklerle yol boyu sofralar hazırlarken Meh- metçiğe soruyorlardı nereye Mehmetçiğin cevabı KIZILELMA Sloganları ve Zafer işareti ile gi- diyor ve Afrin zaferini başarıyor.

Okuyucularım bu milleti yön- lendiren Liderler bu milletin Asıl kanlarının damarlarında olduğu- nu çok iyi bilenlerdir.

Çanakkale ruhunu yaşayanlar. Gaziantep Savunmasını başa- ranlar oldukça milletimiz ilelebed payıdar kalacaktır.

8; 2019="" antebe="" gecesi="" span="" ubat="">- zilik ünvanın verilişi Etkinlikleri kutlandı salon dolu halk coşkulu Sayın Vali Davut Gül Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahinin katılımı ile söylevleri gözlerimizi yaşarttı Gaziantepli- lere unutulmaz bir gece yaşattı kendilerini kutluyoruz.8;>

Orkestra Şefinin (Sakarya) şiriri- nin çalınıp okunuşu geceye ayrı bir renk kattı coşku bir kat daha doruğa yükseldi.

Büyük Atatürk boşuna şu veci- zeye söylemiş ben Anteplilerin nasıl gözlerinden öpmem ki on- lar yalnız Antepi değil Türkiyeyi kurtardılar. Ne Mutlu Antepliyim diyene.

Saygılar.